فلزیاب TREASURE TRAILBLAZER محصول terasure now

فلزیاب TREASURE TRAILBLAZERیکی از مدرنترین و پیشرفته ترین و در عین حال ساده ترین دستگاه ها در این زمینه که این دستگاه را به یکی از پرطرفدارترین دستگاه های طلایابی تبدیل کرده است .
این دستگاه خیلی به سرعت آماده استفاده میشود و با دقت بسیار بالا هدف را ردیابی میکند.
عمق نفوذ دستگاه تا ۷۰متر و تا کیلومتر ها قادر به ردیابی هدف یابی میباشد .البته بستگی به مواد معدنی خاک و شرایط جوی و حجم هدف هم دارد.
اول شما نوع هدف را که میخواهید جستجو کنید با تنظیم فرکانس دستگاه مشخص میکنید و بعد مسافتی را که میخواهید جستجو کنید برای دستگاه مشخص میکنید و بعد اندازه هدف را برای دستگاه مشخص میکنید که به دنبال هدفی با چه اندزه ای هستید  مواد معدنی زمین ذرات و آلودگی خاک اطراف بسیاری از هدفها , از جمله مواردی است که اکثر جویندگان را به خطا می اندازد , با فیلترهای گوناگونی که در این دستگاه نصب شده است این مشکلات حل شده است و دستگاه شما را به طرف هدف درست می برد
با این دستگاه در زمین های بسیار سخت و یا پر از مواد معدنی به راحتی می توانید کار کنید .همچنین با این دستگاه تشخیص اتاقک یا تونل بسیار آسان شده است.
همچنین به خاطر ضدآب بودن برای جستجو در کف رودخانه ها یا حوضچه ها یار روزهای بارانی یا کنار ساحل بسیار مناسب است .با وجود پیچیدگی و کارایی بالای دستگاه استفداده از آن بسیار ساده است.